PL   |   EN   |   DE   |   ES

Nauczyciele

 W szkole znajdziesz wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która da Ci rzetelne wykształcenie.

Wykaz Nauczycieli
Nr. Nazwisko i imię Nauczany Przedmiot
  Adamek Anna Informatyka
  Anioł Grzegorz Religia
  Bąk Katarzyna Nauczyciel bibliotekarz
  Bąkowska Paulina Język Angielski
  Bigajczyk Kamila Informatyka 
  Borowska Bernarda Język Polski
  Bronikowska Karina Język Angielski
  Brzechczyn Anna Język Angielski
  Charaś Marta Pedagog
  Brzóska Magdalena Wychowanie Fizyczne
  Cichocka Urzszula Fizyka, Przedmioty zawodowe
  Ciosek Karolina Geografia
  Czosnowski Mikołaj Biologia, WDŻ
  Czyż Karolina Plastyka
  Dębczyńska-Głuszak Agnieszka Język Polski
  Dolatkowska-Kucharzewska Dorota Matematyka
    Język Hiszpański
  Frankowska Agata Język niemiecki
    Język Polski 
    Przedmioty zawodowe
  Gojtka Ewa Matematyka
  Gołuch Jacek Wychowanie Fizyczne,  Historia
  Gołuch Marta Psycholog
  Groblicki Tomasz Przedmioty zawodowe
  Grygiel Wojciech Przedmioty zawodowe
    Przedmioty zawodowe
  Grześkowiak Andrzej Przedmioty Zawodowe
  Holajda Anita Język angielski
  Jurczyk-Maciuszonek Magdalena Język Angielski
  Juszczyk Andrzej Przedmioty Zawodowe
    Przedmioty Zawodowe
  Kaczmarek Romana Język Angielski 
  Kaczmarska Sandra Historia
  Karolczyk-Krysiak Ewa Historia, WOS
  Karwasz  Anna Język angielski
  Kasperska Monika Język Polski 
  Kawczyńska Ewelina Historia
  Kisiel Karina Doradca zawodowy
    Nauczyciel bibliotekarz
    Historia
    Fizyka
  Kołodziejczyk Marzena Matematyka
  Konieczny Maciej Wychowanie Fizyczne
  Kopania Dariusz Przedmioty Zawodowe
    Język angielski
  Kosmowska Agata Historia
  Koszałka Agnieszka  Etyka
  Kowalik Sebastian Religia
     
  Krysztofowicz Justyna Język angielski
  Kubiak Marcin Przedmioty Zawodowe
  Kudlińska Monika Język angielski
  Kudzinowska Izabella Wychowanie Fizyczne
  Kujawski Janusz Przedmioty Zawodowe
  Kupsik Zenon Przedmioty zawodowe
  Kurasińska Patrycja Język Polski 
  Kurc Jordan Przedmioty zawodowe
  Kurosz Weronika Język Hiszpański
     
  Lewandowski Krzysztof Przedmioty Zawodwe
  Łoniewski Zdzisław Przedmioty Zawodowe
  Małecki Jerzy Przedmioty Zawodowe
  Mądrecka Anna Przedmioty Zawodowe
  Mroczek Klaudia Matematyka
  Nowak Weronika Muzyka, zajęcia artystyczne
     
  Paszyn Iwona Matematyka
     
  Piasecka Zdzisława Podstawy Przedsiębiorczości
  Pochmara Janusz Przedmioty Zawodowe
  Pruss Damian Religia
  Pudełko Beata Biologia
  Rachwalski Zbigniew Wychowanie Fizyczne
     
  Rodak-Turowska Alicja Wychowanie Fizyczne
  Rybicka Justyna Język Angielski
  Rybicka Maria Język polski
  Rychlewski Marek Przedmioty Zawodowe
  Sitek Stanisław Przedmioty Zawodowe
  Sobiło Sławomir Przedmioty Zawodowe
  Stolarski Damian Przedmioty Zawodowe
  Stachowiak Aleksandra Język Niemiecki 
  Staniszewski Paweł Fizyka
     
     
  Szulc Kamil Wychowanie fizyczne
  Tomczak Grzegorz Geografia
  Wabich Joanna Przedmioty Zawodowe
     
     
  Waraczewski Józef Przedmioty Zawodowe
  Widerska Beata Chemia
  Wilk Anna Język hiszpański
  Wiślańska-Dohnal Anna Język Angielski
  Witkowska Agata Przedmioty zawodowe
     
  Wysocka Maja Matematyka
  Zakrzewski Marek Przedmioty zawodowe