PL   |   EN   |   DE   |   ES

Bufet Łącznik

 

Nowy wystrój, nowy gospodarz, nowa nazwa, nowe menu…

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2014/2015 swoją działalność rozpoczął Bufet „Łącznik” zlokalizowany w Zespole Szkół Łączności przy ul. Przełajowej 4 w Poznaniu. Bufet prowadzi obecnie firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem Gastro – Królscy i Gebru Spółka jawna, która swoją siedzibę ma w Poznaniu na ul. Św. Marcin 78.

W menu Bufetu Łącznik znajduje się szeroka oferta potraw i dań przygotowywanych w naszej kuchni, jak też duży wybór jogurtów, słodyczy, drożdżówek napoi, naturalnych soków i wód.

Uczniom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły proponujemy skorzystanie z abonamentu obiadowego 10,00 zł. . W abonamencie obiadowym codziennie można skomponować zestaw zawierający mięso gotowane, smażone bądź pieczone np. kotlet de volaille, kotlet schabowy, udko zawijane faszerowane z serem i szynką, zrazik wieprzowy, pieczona karkówka lub indyk, dorsz saute, filet drobiowy w cieście czy gotowana karkówka. Proponujemy też ziemniaki i przemiennie ryż, kaszę czy pyzy oraz jarzynkę gotowaną i trzy rodzaje surówek.

Ponadto szef kuchni codziennie poleca dwie różne domowe i smaczne zupy w dwóch opcjach:

- duża porcja 0,5 l – 3,50 zł

- mała porcja 0,25 l – 2,50 zł

W sprzedaży są pierogi z różnymi nadzieniami w atrakcyjnej cenie oraz przepyszne naleśniki: z serem, z dżemem, z musem jabłkowym, z nutellą.

Polecamy również frytki, hot –dogi, zapiekanki, tortillę, czy kebab z frytkami.

Oprócz żywności w Bufecie Łącznik” w sprzedaży są zeszyty, długopisy, chusteczki i artykuły higieniczne.

Firma Gastro - Królscy i Gebru sp.j. wyspecjalizowała się również w organizacji uroczystości okolicznościowych, przyjęć tematycznych oraz cateringu. Naszym klientom proponujemy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, których oferta oraz cennik znajduje się na stronie internetowej www.krolscy-gebru.pl. Zamówienia można składać osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. 61 829 48 09, 605 975 661 lub 605 319 504.

 

Serdecznie zapraszamy!!!