PL   |   EN   |   DE   |   ES

Nasz sportowe sukcesy (17.05.2016)

« powrót

18 maja br. reprezentacja Gimnazjum nr 4 podjęła zmagania lekkoatletyczne na profesjonalnym stadionie Olimpii Poznań. Starty poszczególnych uczniów i uczennic okazały się dla naszej szkoły niezwykle bogate w medale. Klasa 2i2G to prawdziwa kuźnia talentów sportowych :) Skok w dal w kategorii dziewcząt wygrała Adrianna Łosiak. Na 100 m triumfował Marcin Piątkowski, a 300m zdecydowanie wygrał Bartosz Zawadzki. Srebrny medal na dystansie 600 m dziewcząt wywalczyła Zofia Kaczmarek z klasy 3e2G.

Pod koniec zawodów rozgrywane są niezwykle emocjonujące sztafety. Nasza sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie: Klaudia Białek 3dG, Karolina Mierzwa 2pG, Weronika Waligóra 1i1G, Adrianna Łosiak 2i2G zdobyła brązowe medale :)

Nasza sztafeta szwedzka chłopców w składzie :Patryk Chruścicki 3e1G, Oskar Mikulicz 3sG, Marcin Piątkowski 2i2G i Bartosz Zawadzki 2i2G zdeklasowała rywali i sięgnęła po złoto :)

Zawodnikom życzymy powodzenia na finale wojewódzkim! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Ze sportowym pozdrowieniem nauczycielki wychowania fizycznego - Magdalena Brzóska i Iwona Walińska.