PL   |   EN   |   DE   |   ES

Kwietna Mila w Krakowie (10.06.2015)

« powrót

W dniu 10 czerwca 2015r. w Krakowie na Błoniach odbył się finał memorialu "Kwietna Mila". Nasze gimnazjum oraz maisto Poznań dumnie reprezentowali : Julia Toporska z klasy 2dG, Karolina Mierzwa z 1pG (w zastępstwie za nieobecną Zosię Kaczmarek) i Jakub Pyszny z 1i2G (w zastępstwie za chorego Adama Opalę). Wyjechaliśmy do Krakowa autokarem z ekipą z Poznania i Gniezna skoro świt we wtorek 9 czerwca, dzieki temu moglismy podziwiać Rynek w Krakowie oraz pospacerowac po Wawelu. Organizatorem całego wyjazdu był WTKKF (Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej), a opiekunem naszej ekipy i mentorem oczywiście był p. Dariusz Górczynski :)

Na dystansie połowy Kwietnej Mili Julia Toporska zajęła świetne 5 miejsce, a Karolina 7 miejsce. Na dystansie Kwietnej Mili 3530m - całe okrążenie dookoła Błoni - Jakub był trzynasty, ale walczył jak lew :) Zawodnicy otrzymali medale, koszulki oraz dyplomy. Krokomierze Garmin pomogły w motywacji by dobiec do mety :)

Następnie odbył się Turniej Ringo mix i nasz duet Julia i Jakub wymiksowali wszystkie pary i zajęli 1 miejsce! Otrzymali puchar, statuetki Smoka Wawelskiego oraz dyplomy. Julia została uznana najlepszą zawodniczką turnieju ringo i otrzymała specjalny puchar :) Serdecznie gratulujemy! Wybieramy sie za rok gdyż bardzo nam sie podobało w Krakowie!

Ze sportowym pozdrowieniem, Magdalena Brzóska.