PL   |   EN   |   DE   |   ES

Wygrywamy w speedbadmintonie!

« powrót

26 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w I Młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolski w speedbadmintonie. Zawody odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 5. Dwudziestu uczniów naszego gimnazjum i technikum, pod opieką p. Magdaleny Brzóski i p. Stefana Rebelskiego, rozgrywało pojedynczo mecze w speedbadmintona w kategoriach U14 (dziewcząt do lat 14 i chłopców do lat 14) oraz U18 (dziewcząt do lat 18 i chłopców do lat 18). Mecz speedbadmintona toczy się do dwóch wygranych setów, seta wygrywa zawodnik który zdobędzie 16 punktów, przy 2 punktach przewagi. W kategorii dziewcząt U14 złoto wywalczyła Eliza Wróblewska z klasy 1PG, 2 miejsce zajęła Dominika Rolnicka z klasy 1PG, a brązowy medal przypadł Oli Zielińskiej z klasy 1E1G. W kategorii chłopców U14 brązowy medal wywalczył Jakub Biedrzycki z klasy 1KG. W kategorii dziewcząt U18 brąz zdobyła Zuzanna Patryas z klasy 2BG, a w kategorii chłopców U18 brązowy medal wywalczył Jacek Jóźwiak z klasy 1B2T. Serdecznie gratulujemy!!!

Autorem części zdjęć jest Bartosz Paczkowski.